Tablica interaktywna EasyBoard

EasyBoard to uniwersalna tablica interaktywna całkowicie zaprojektowana i produkowana w Polsce. Przy tworzeniu produktu współpracowali ze sobą nauczyciele i inżynierowie, dzięki którym stworzono nowoczesne rozwiązanie, dostępne cenowo dla każdej klasy w szkole.

EasyBoard zapewnia wysoką jakość wykonania, szybkość pracy i swobodę "pisania" po tablicy, którą może być dowolna powierzchnia płaska - nawet zwykła ściana. Użytkownik, za pomocą pióra elektronicznego „pisze” po powierzchni tablicy, ekranu czy ściany tak, jakby posługiwał się kredą.

polska tablica interaktywna

polska tablica interaktywna

Bezpłatnie dołączane oprogramowanie graficzne do tablicy interaktywnej oferowane jest w dwóch wariantach:
  • EduTool to wersja dla edukacji, która przeznaczona jest do wsparcia procesu dydaktycznego w każdej szkole lub przedszkolu,
  • E-Chart to wersja dla biznesu, która przydaje się na szkoleniu, konferencji czy spotkaniu biznesowym.

Oprogramowanie to ma wiele funkcji przydatnych podczas prowadzenia lekcji czy w trakcie spotkania biznesowego. Pozwala m.in. na tworzenie, edytowanie i automatyczne zapamiętywanie kolejnych ekranów w formie notatek (plików graficznych) gotowych do wydrukowanie lub rozesłania po zakończonej lekcji czy spotkaniu. Umożliwia wybór tła (białe, w kratkę, w linię, w trzylinię, w pięciolinię), swobodne pisanie po ekranie, zaciąganie kurtyny czy włączanie "lupy" lub "lunety".

EasyBoard jest produktem uniwersalnym. Może być wykorzystywana zarówno jako:
  • rozwiązanie stacjonarne zamontowane na stałe w klasie lub w sali wykładowej lub
  • rozwiązanie przenośne będące mobilnym wyposażeniem trenera lub handlowca.

Optymalne warunki w każdej klasie szkolnej zapewnia instalacja stacjonarna na projektorze podwieszonym pod sufitem. Producent rekomenduje takie rozwiązanie w każdej szkole.
EasyBoard jest obsługiwana piórem elektronicznym lub elektronicznym wskaźnikiem teleskopowym.
Produkt został zaprojektowany przez polskich inżynierów i jest produkowany w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej?

polska tablica interaktywnaZobacz lekcję pokazową z wykorzystaniem tablicy EasyBoard:

    Loading the player ...